Po diskusi s ostatními hodnotíme workshop jako velmi užitečný. Dozvěděli jsme informace v souvislostech, a v leckterých ohledech nám otevřel oči. Díky Michalovi bude naše práce zase o kus lepší.

Karel Hladiš

Inizio - internetová agnetura


Díky Michalovi jsme na dvoudenním intenzivním workshopu marketingové strategie dospěli k novým pohledům na náš marketing. Díky zkušenostem v oboru nám pomohl pracovat na slabých místech. Byl skvěle připraven a udržel si naši pozornost. Jistě uvidíme zlepšení a rád s ním budu dál spolupracovat.

Martin Doležal

Hartmann Rico


Workshop s panem Krutišem byl pro mě velice přínosný. Prošli jsme všechny kanály on-line marketingu a nastavili cíle a rozpočet pro kampaň na Vánoce 2018 na e-shopu TiskArena.cz. Provedené změny se projevily ve výsledcích konverzí a plánované objemy jsme dokonce překročily.

Jakub Černý

Tiskaréna


Spolupráce s Michalem je vynikající. Má spoustu zkušeností a dobrých nápadů, je otevřený diskusi, snaží se pochopit problémy klienta. V neposlední řadě je pracovitý a důsledný v dotahování věcí. Nejdůležitější však je, že spolupráce s Michalem přinesla konkrétní pozitivní výsledky, jasně změřené a vyčíslitelné. I proto s ním nadále spolupracujeme. Pro mě osobně je to spolupráce nejen přínosná, ale zároveň příjemná.

Miloš Lenoch

Nejřemeslníci.cz


V dnešní konzultantské době je čím dál těžší najít někoho s kým dobrovolně strávíte dva dny. Díky dobře navržené struktuře workshopu, připraveným materiálům a práci ve dvojicích, Michal dokázal po celou dobu udržet pozornost. Po workshopu jsme se začali na naší strategie jinak a držíme ji pevněji v rukou.

Bohumil Staněk

HARTMANN GROUP


Při startu našeho projektu jsem přizval ke spolupráci Michala Krutiše, kterého jsem poznal již dříve na seminářích jako lektora online marketingu. Jeho úkolem byla analýza a zpracování marketingové strategie. V té době jsem byl orientován na produkty a technologii prodeje. U mnoha otázek, které mi Michal kladl, jsem nechápal účel. Dnes už vím, jak důležitou úlohu Michal sehrál a jsem rád, že se nenechal „přetlačit“ mým pohledem na problematiku. S Michalem nadále spolupracujeme.

Jiří Hemerle

E-shop s květinami Florea.cz


Michala u nás přednášel a studenti oceňovali pragmatické pojetí marketingové strategie. Čísla, fakta, logické vazby, zkrátka to podstatné, co za komunikací je. Studenti hodnotili workshop jako velmi přínosný a dobře podaný, což můžu potvrdit i za sebe jako pedagoga.

Zdeněk Vondra

Vysoká škola ekonomická Praha, obor Multimédia v ekonomické praxi


Michal nám otevřel oči a pomohl jasně definovat cíle naší aplikace. Workshop posunul naší online komunikaci na vyšší úroveň v podobě lepší definice cílových skupin a způsobu jejich oslovení.

Tomáš Zísler

Shopero


Michal Krutiš je nejen lektorem našich kurzů digitálního marketingu, ale je i naším poradcem v online marketingu. Velmi nám pomáhá zvyšovat návštěvnost webu.

Klára Zumrová

Vzdělávací agentura ICV


Michalův přínos spatřuji nejen ve tvorbě internetové strategie, ale ve vzdělání a zapojení týmu, který tak ví, proč je na webu právě to, co mají za úkol zpracovat.

Dušan Novák

Diochi


Týdenní workshop strategického marketingu s Michalem pro nás byla zajímavá zkušenost. Michal byl na každé setkání perfektně připravený a systematicky nás provedl celým workshopem. Při tom se ale dokázal přizpůsobit i našim specifickým potřebám a očekáváním. Výsledek v podobě marketingového plánu pro nás představuje hodně práce, která má ale jasné a měřitelné cíle. S Michalem budeme rádi spolupracovat i v budoucnosti.

Petr Altman

VERKON - potřeby pro laboratoře


Na Michalovi je super, jak dokáže myslet komplexně a strategicky. Nekouká jen na SEO nebo na jeho část, ale i na všechny okolní kanály. Přitom má vzácně vyrovnané jak technické, tak kreativní části online marketingu. Na marketingové strategie má mé plné a výborné doporučení.

Tomáš Vyskočil

SEO Director H1.cz, nyní ve Filmtoro


Michal je vynikající a tvrdě pracující stratég. Jeho marketingový přístup je jedinečný – vše řeší jako celek a klade důraz i na detaily; vždy se orientuje na zákazníka, je nesmírně efektivní, nápaditý a inovativní. Je skvělé mít ho v týmu!

Pavlína Louženská

Marketing Director H1.cz, nyní v ZOOT


Školení nás posunulo. Aplikujeme do praxe vše, co jsme se dozvěděli včetně přechodu na on-line prodej vstupenek a změnu našich webových stránek.

Věra Schmidová

Městské kulturní středisko Klatovy


Michal Krutiš is one of the top online strategy experts to me. With his professional help we were able to plan complex marketing plan for our project webmium.cz. Highly recommended professional in online marketing.

Jan Mlček

Webmium - webdeveloper a online marketing


S odstupem mám opravdu z workshopu super pocit. Najednou se na spoustu věcí v marketingu dívám jinak a dokáži jednotlivé aktivity zařadit. Každý náš klient by si tímto workshopem měl projít.

Jakub Michl

Beneš & Michl s.r.o.


Bylo to jedno z nejužitečnějších „školení“ v mém profesním životě. Michal důsledně klade ty správné otázky tak dlouho, až si každý sám najde tu správnou odpověď. Atmosféra byla tvůrčí a příjemná a z workshopu jsem si odnesla hodně práce.

Markéta Fáberová

Externí marketingový poradce


Pro nás bylo nejdůležitější si ujasnit priority a způsob marketingové komunikace. Ale i smysluplnou návaznost a propojení jednotlivých komunikačních kanálů.
To se po konzultacích s Michalem nejen podařilo, ale díky jeho zkušenostem jsme společně vymysleli i postupy, které nás dříve nenapadly. Doporučuji a určitě budeme jeho služeb využívat i v budoucnosti.

Radim Anděl

Sothys Paris