Workshop byl pro nás obrovským přínosem. Společně, pod vedením zkušeného Michala jsme se podívali na náš současný marketing a našli v něm několik slabých míst, pro které jsme v dalších dnech hledali řešení. Michal nám pravidelně přinášel svůj zkušený pohled na věc, trpělivě s námi diskutoval a zároveň nás dokázal udržet v pozornosti a soustředění na to podstatné. Výsledkem je marketingová strategie s jasně stanovenými cíli a kroky k jejich splnění. A za to děkujeme. Jediné, čeho litujeme je, že jsme tento workshop neabsolvovali dříve. :)  (2023)
Lenka Jirků, Head of Online Marketing

Goopan


Michal nám pomohl s marketingovou strategií. Díky němu jsme naší situaci opět viděli z nadhledu a vyhnuli se tunelovému vidění. Za těch pět dní jsme začali nahoře, pak pronikli opravdu hluboko, abychom se vrátili zpět nahoru k pohledu.  Nastavili jsme si firemní cíle a zvalidovali jsme si je. Máme akční plán pro marketing a můžeme z workshopu těžit roky. Ujasnili jsme si jaký typ marketingu při našem budgetu můžeme realizovat. Pomohla nám reálná Michalova zkušenost ze spousty firem a nebyl jen facilitátor, ale i mentor. Za mě je důležité, že jsme na workshopu pracovali v širším kolektivu, že jsme to vymýšleli dohromady. Měli jsme prostor se podívat i na obchodní proces a najít místa pro zlepšení. Dokázali jsme také propojit marketing s obchodem. Opravdu workshop stojí za to.  (2023)
Milan Cícer, Marketing Manager

Maxima reality


Michal nás trpělivě provedl celým procesem tvorby strategie. Jsem ráda, že se podařilo zpřehlednit priority týmu a nastavit metriky, podle kterých se nám bude dobře vyhodnocovat výkon. Také jsme dostali perfektně zpracované výstupy. Když jsem viděla, kolik jsme za 3 dny udělali práce, tak jsem z toho mile překvapená. (2023)
Věra Staňková, Vedoucí komunikace

Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství


Během workshopů jsme řešili dvě zdánlivě neslučitelné věci. Díky Michalovo vedení jsme našli způsob propojení, ujasnili si cíle a smysl našich aktivit. I přes velkou časovou náročnost dokázal Michal po celou dobu udržet pozornost všech zúčastněných. Workshopy přizpůsobil přesně našim potřebám a vedl je systematicky a strukturovaně.
Michalova připravenost nám doslova ohromila. Třeba přečíst kvůli klientovi knihu v průběhu víkendu se jen tak nevidí. Když k tomu přidám ještě jeho zkušenosti a ohromný přesah, byla to pro nás opravdu zkušenost k nezaplacení. (2022)

Pavla Majerová, brand manager

Aktuálně.cz


Workshop byl pro nás velmi přínosný. Pomohl nám utřídit myšlenky do uceleného frameworku. Získali jsme Michalův seniorní názor na naše představy, a ten byl pro nás extrémně cenný. Michal řešil problémy až do detailu. Také měl všechno předem perfektně nastudováno z přípravy na workshop. (2022)

Jan Kabeš, Head of Marketing

Webglobe


Naším cílem bylo nastavit jednotný směr, kterým se naše společnost vydá. Díky přesně určeným krokům nám Michal pomohl pracovat a investovat efektivně. Nejvíce si cením jeho systémové práce, striktního držení tématu a vynechání zbytečné „omáčky“. Všechny kroky jsme rozpohybovali, ale samozřejmě nějaký čas to potrvá. (2022)

Jakub Tykal, obchodní a marketingový ředitel

Acond - tepelná čerpadla


Týdenní workshop strategického marketingu s Michalem pro nás byla zajímavá zkušenost. Michal byl na každé setkání perfektně připravený a systematicky nás provedl celým workshopem. Při tom se ale dokázal přizpůsobit i našim specifickým potřebám a očekáváním. Výsledek v podobě marketingového plánu pro nás představuje hodně práce, která má ale jasné a měřitelné cíle. S Michalem budeme rádi spolupracovat i v budoucnosti. (2021)

Petr Altman, jednatel

VERKON - potřeby pro laboratoře


Workshop předčil moje očekávání na definici marketingové strategie našeho začínajícího projektu Umění vína. Byli jsme v počáteční fázi, kdy jsme potřebovali prioritizovat požadavky, stanovit strategii a přiřadit zdroje, kapacity a termíny. To vše Michal dokázal, včetně systematického zařazení našich ambiciózních plánů do reality. Aktivně přinesl své doporučení a zkušenost z praxe. Během 2 týdnů jsme dostali ucelený expertní výstup. Uvítal jsem Michalův profesionální přístup a detailní připravenost na každé jednání. Jednoznačně doporučuji. (2021)

 

Leoš Špachta, ředitel

Umění vína


S odstupem mám opravdu z workshopu super pocit. Najednou se na spoustu věcí v marketingu dívám jinak a dokáži jednotlivé aktivity zařadit. Každý náš klient by si tímto workshopem měl projít. (2016)

Jakub Michl

Beneš & Michl s.r.o.


V dnešní konzultantské době je čím dál těžší najít někoho s kým dobrovolně strávíte dva dny. Díky dobře navržené struktuře workshopu, připraveným materiálům a práci ve dvojicích, Michal dokázal po celou dobu udržet pozornost. Po workshopu jsme se začali na naší strategie jinak a držíme ji pevněji v rukou. (2017)

Bohumil Staněk

HARTMANN GROUP


Díky Michalovi jsme na dvoudenním intenzivním workshopu marketingové strategie dospěli k novým pohledům na náš marketing. Díky zkušenostem v oboru nám pomohl pracovat na slabých místech. Byl skvěle připraven a udržel si naši pozornost. Jistě uvidíme zlepšení a rád s ním budu dál spolupracovat. (2017)

Martin Doležal

Hartmann Rico


Spolupráce s Michalem přinesla konkrétní pozitivní výsledky, jasně změřené a vyčíslitelné. Spolupráce s Michalem je vynikající. Má spoustu zkušeností a dobrých nápadů, je otevřený diskusi, snaží se pochopit problémy klienta. V neposlední řadě je pracovitý a důsledný v dotahování věcí. Nejdůležitější však je, že spolupráce s Michalem přinesla konkrétní pozitivní výsledky, jasně změřené a vyčíslitelné. I proto s ním nadále spolupracujeme. Pro mě osobně je to spolupráce nejen přínosná, ale zároveň příjemná. (2016)

Miloš Lenoch

Nejřemeslníci.cz


Pro nás bylo nejdůležitější si ujasnit priority a způsob marketingové komunikace. Ale i smysluplnou návaznost a propojení jednotlivých komunikačních kanálů.
To se po konzultacích s Michalem nejen podařilo, ale díky jeho zkušenostem jsme společně vymysleli i postupy, které nás dříve nenapadly. Doporučuji a určitě budeme jeho služeb využívat i v budoucnosti. (2016)

Radim Anděl

Sothys Paris


Po diskusi s ostatními hodnotíme workshop jako velmi užitečný. Dozvěděli jsme informace v souvislostech, a v leckterých ohledech nám otevřel oči. Díky Michalovi bude naše práce zase o kus lepší. (2017)

Karel Hladiš

Inizio - internetová agnetura


Michal nám otevřel oči a pomohl jasně definovat cíle naší aplikace. Workshop posunul naší online komunikaci na vyšší úroveň v podobě lepší definice cílových skupin a způsobu jejich oslovení. (2016)

Tomáš Zísler

Shopero


Michalovo úkolem byla analýza a zpracování marketingové strategie. Dnes už vím, jak důležitou úlohu Michal sehrál. Při startu našeho projektu jsem přizval ke spolupráci Michala Krutiše, kterého jsem poznal již dříve na seminářích jako lektora online marketingu. Jeho úkolem byla analýza a zpracování marketingové strategie. V té době jsem byl orientován na produkty a technologii prodeje. U mnoha otázek, které mi Michal kladl, jsem nechápal účel. Dnes už vím, jak důležitou úlohu Michal sehrál a jsem rád, že se nenechal „přetlačit“ mým pohledem na problematiku. S Michalem nadále spolupracujeme. (2016)

Jiří Hemerle

E-shop s květinami Florea.cz


Michalův přínos spatřuji nejen ve tvorbě internetové strategie, ale ve vzdělání a zapojení týmu, který tak ví, proč je na webu právě to, co mají za úkol zpracovat. (2017)

Dušan Novák

Diochi


Workshop s panem Krutišem byl pro mě velice přínosný. Prošli jsme všechny kanály on-line marketingu a nastavili cíle a rozpočet pro kampaň na Vánoce 2018 na e-shopu TiskArena.cz. Provedené změny se projevily ve výsledcích konverzí a plánované objemy jsme dokonce překročily. (2019)

Jakub Černý

Tiskaréna


Michal Krutiš is one of the top online strategy experts to me. With his professional help we were able to plan complex marketing plan for our project webmium.cz. Highly recommended professional in online marketing. (2017)

Jan Mlček

Webmium - webdeveloper a online marketing


Michal Krutiš je naším lektorem a poradcem v online marketingu. Velmi nám pomáhá zvyšovat návštěvnost webu. Michal Krutiš je nejen lektorem našich kurzů digitálního marketingu, ale je i naším poradcem v online marketingu. Velmi nám pomáhá zvyšovat návštěvnost webu. (2016)

Klára Zumrová

Vzdělávací agentura ICV


Michala u nás přednášel a studenti oceňovali pragmatické pojetí marketingové strategie. Čísla, fakta, logické vazby, zkrátka to podstatné, co za komunikací je. Studenti hodnotili workshop jako velmi přínosný a dobře podaný, což můžu potvrdit i za sebe jako pedagoga. (2017)

Zdeněk Vondra

Vysoká škola ekonomická Praha, obor Multimédia v ekonomické praxi


Školení nás posunulo. Aplikujeme do praxe vše, co jsme se dozvěděli včetně přechodu na on-line prodej vstupenek a změnu našich webových stránek. (2017)

Věra Schmidová

Městské kulturní středisko Klatovy


Na Michalovi je super, jak dokáže myslet komplexně a strategicky. Na marketingové strategie má mé plné a výborné doporučení. Na Michalovi je super, jak dokáže myslet komplexně a strategicky. Nekouká jen na SEO nebo na jeho část, ale i na všechny okolní kanály. Přitom má vzácně vyrovnané jak technické, tak kreativní části online marketingu. Na marketingové strategie má mé plné a výborné doporučení. (2015)

Tomáš Vyskočil

SEO Director H1.cz, nyní ve Filmtoro


Michal je vynikající a tvrdě pracující stratég. Jeho marketingový přístup je jedinečný – vše řeší jako celek a klade důraz i na detaily; vždy se orientuje na zákazníka, je nesmírně efektivní, nápaditý a inovativní. Je skvělé mít ho v týmu! (2015)

Pavlína Louženská

Marketing Director H1.cz, nyní v ZOOT


Bylo to jedno z nejužitečnějších „školení“ v mém profesním životě. Michal důsledně klade ty správné otázky tak dlouho, až si každý sám najde tu správnou odpověď. Atmosféra byla tvůrčí a příjemná a z workshopu jsem si odnesla hodně práce. (2016)

Markéta Fáberová

Externí marketingový poradce